AMC60-06H Çok Kademeli Pompa
AMC60-06H Çok Kademeli Pompa
Marka
Stok Kodu
HBVJQMFSP4(Kopya-17X)
Ürün teklifi için lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.
24 saat içinde dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.
Uygulama
Pompa kapalı bir ortama veya en azından kötü hava koşullarından korunaklı bir yere kurulmalıdır.
Bileşenler
Pompa gövdesi............Paslanmaz çelik ekli dökme demir
Pompa desteği............ Dökme demir
Motor gövdesi............Alüminyum
Pervane……………………PPO
Motor şaftı.................AISI304 Paslanmaz Çelik
Mekanik conta............SiC/Grafit
Motor
İki kutuplu endüksiyon motoru (n=2850 r.p.m.)
Yalıtım Sınıfı B
Koruma IP44
Sürekli servis S1
Tek faz için termal koruyucu
Tek faz 220V/50Hz, talep üzerine 60Hz
Trifaze 380V/50Hz, talep üzerine 60Hz
Çalışma Koşulları
Sıvı sıcaklığı 60°C'ye kadar
Ortam sıcaklığı 40°C'ye kadar